Анонси

Відкрито набір на літню програму UBL PIE 2022

Автор pfp | Жовтень 1, 2021

Кінцевий термін подачі заявок: 13 грудня, 2021 року.

Он-лайн аплікаційну форму можна знайти за посиланням https://ais.americancouncils.org/ukrainianbl.

Будь ласка, відправте вашу аплікаційну форму до 13 грудня, щоб ваша кандидатура була розглянута для участі у програмі 2022 року. Аплікаційні форми, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Про програму

Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) – це програма для українських підприємців, які мають за мету розвиток сфер бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного зростання та технологій.

Програма UBL PIE передбачає стажування у США для перспективних бізнес-лідерів, організоване з метою набуття ними практичного досвіду завдяки проходженню індивідуального стажування в американській бізнес-структурі. Підбір такої структури відбуватиметься із урахуванням професійних інтересів та досвіду учасника. Це може бути приватний бізнес, корпорація, неприбуткова або міжнародна організація підтримки бізнесу, центр розвитку бізнесу при університеті, бізнес-акселератор чи інкубатор, урядовий офіс економічного розвитку, тощо. Один учасник проходитиме стажування в одному місці впродовж усієї програми.

Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, які зміцнять їхні лідерські та технічні можливості за допомогою інтерактивних та персоналізованих проектів, а також допоможуть побудувати тривалі професійні відносини між американцями та українцями, що поділяють спільний інтерес у сприянні економічному розвитку. Програма також включатиме в себе можливості для професійного розвитку, такі як воркшопи, лекції та ознайомчі візити до релевантних установ.

Цілі програми

 • Покращити знання та можливості молодих підприємців, інноваторів та експертів у сфері бізнесу з різних спільнот та громад України, аби утілити у життя їхній потенціал, як лідерів та рушіїв економічного розвитку та інновацій у регіонах України;
 • Створити динамічну, ініціативну та міцну спільноту українських підприємців, інноваторів та експертів у сфері бізнесу;
 • Утворити партнерства між американськими та українськими компаніями, підприємствами та бізнесами;
 • Сприяти взаємопорозумінню та стійким зв’язкам між громадянами України та США.

Вимоги до кандидатів

Щоб мати право участі у UBL PIE, кандидат повинен:

 • Бути громадянином України і на момент подання аплікаційної форми проживати у країні громадянства;
 • Бути у віці від 21 року;
 • Вільно володіти англійською мовою;
 • Мати відповідний досвід роботи та спрямованість на продовження кар’єри  у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, соціальних мереж, регіонального економічного розвитку та/або технологій.

Кандидати не мають права подавати заявку на участь в програмі UBL PIE в наступних випадках:

 • Особи, що мають американське громадянство та резиденти Сполучених Штатів;
 • Особи, що в даний час беруть участь в наукових, навчальних, дослідницьких програм, або які в даний час працюють в США;
 • Особи, які в даний час проживають або працюють за межами країни свого громадянства;
 • Особи, які брали участь в одній з програм обміну, що фінансується урядом США, і які не виконали свою вимогу щодо дворічного проживання в країні свого громадянства, на момент подачі заявки;
 • Особи, які подали заяву на постійне проживання в США протягом останніх трьох років;
 • Особи, арештовані, звинувачені або засуджені за скоєння злочину.

Дати програми

Літню програму 2022 року попередньо заплановано на травень-червень 2022 року.

Якщо у вас виникли питання:

По-перше, будь ласка, відвідайте веб-сайт програми https://ukrainianbusinessleaders.americancouncils.org/, де ви знайдете відповіді на більшість ваших питань.

По друге, якщо ви не змогли знайти відповідь на своє питання там, будь ласка, зв’яжіться з нами: ukraine-bl@americancouncils.org