Про нас

Про Американські Ради

Найуспішніші світові організації та визнані держави співпрацюють з Американськими Радами з міжнародної освіти у рамках культурних обмінів, програм з вивчення мови та професійного розвитку.

З 1974 року, наше освітнє портфоліо щороку зростає, зараз налічуючи 85 країн, яким не байдужа власна національна безпека, процвітання та мир. Ретельні попередні дослідження лягають в основи наших програм, щоб забезпечити їх втілення на найвищому якісному та доброчесному рівнях. Учасники програм представляють широке коло осіб, що здобувають знання у школах, університетах, на докторських студіях, а також представників інших професійних сфер. Наша спільнота налічує понад 89 000 випускників, зокрема суспільних та національних лідерів, членів парламенту, послів та очільників організацій.

 

Про Американські Ради в Україні

Відкриття офісу Американських Рад у Києві відбулося із запуском стипендійної програми для викладачів-початківців у 1992 році. Надалі Американські Ради в Україні адміністрували та здійснювали підтримку міжнародних стипендій для сотень працівників сфери освіти та інших галузей, а також для студентів та учнів.

Наш офіс тісно співпрацює із Посольством Сполучених Штатів Америки у Києві, Міністерством освіти і науки України, а також із широкою мережею середніх загальноосвітніх шкіл, організацій та установ.