Інфо

Американський університет в Болгарії – Як вступити?

Автор sitemanager | Серпень 22, 2019

До участі у відкритому конкурсі, кандидатам необхідно:

  1. мати повну середню освіту або отримати атестат у 2018 році (тобто в даний час вчитися в 11 класі);
  2. мати академічну успішність вище середньої та гарне знання англійської мови.

Для  участі  у  конкурсі  на  здобуття  стипендій  Американського  університету  в  Болгарії Вам необхідно заповнити та надіслати наступні документи (поштою на адресу у Києві або напряму до університету до 20 лютого 2019 року):

  1. зареєструватись та повністю заповнити  он-лайн  анкету, підвантаживши усі супровідні документи, що підтверджують академічну успішність, на  сайті  університету (реєстрація онлайн) до 3 січня  2019 року
  2. якщо Ви  навчаєтесь  у  11  класі  –  виписки  оцінок  за  останні  3  класи  (9,10  класи + за 1й семестр 11го класу) з середнім  балом  та  річними  табелями  за  ці  класи  (виписки  мають  містити  координати школи  та  бути  завіреними  гербовою  печаткою  школи  та  підписом  директора  та супроводжуватись завіреним шкільною печаткою перекладом англійською мовою).
  3. два рекомендаційні листи (щонайменше два листи мають бути від викладачів, англійською, російською чи болгарською мовами);
  4. копії дипломів і грамот (з перекладом англійською мовою на зворотній стороні ксерокопії – завіряти переклад нотаріально не потрібно);
  5. есе на задану тему – див. вкладку “Essay” у секції “Apply” на сайті http://www.aubg.edu/
  6. фінансові документи: заповнену форму та відповідні документи: див. список
  7. для вступу також необхідно скласти іспит TOEFL (або IELTS або ESOL). Ви можете здавати TOEFL самі на платній основі в регіональних тестових центрах. Абітурієнти, які заповнять онлайн заявку до 3 січня 2018 року (реєстрація для безкоштовного складання – https://www.aubg.edu/free-toefl,  матимуть можливість скласти Institutional TOEFL безкоштовно у січні 2018 року.
  8. Після отримання університетом Ваших документів та результату тесту TOEFL Вам буде призначено он-лайн співбесіду з представниками університету.

* Увага! Цьогоріч для абітурієнтів з України АУБГ пропонує спеціальну фінансову умову – усі зараховані до вступу абітурієнти з України гарантовано отримають 30 % знижки за оплату з 1й рік навчання, 20 % знижки за кожен наступний рік навчання.

Увага! Якщо абітурієнти успішно склали тест SAT це може бути умовою для зарахування його результату замість тесту на знання англійської мови (TOEFL)

 

Якщо Ви вже складали іспит TOEFL протягом 2-х років на момент подачі заяви і його результати вищі за 550 в паперовому (80 в комп’ютерному) варіанті, ви можете використовувати ці результати (відправити їх до АУБГ до 31 грудня).  Офіційні результати тесту TOEFL мають бути надіслані до АУБГ агентствами, що їх проводили (код АУБГ для надсилання результатів TOEFL – 2451.

Якщо Ви отримали золоту або стрібну медаль (або маєте перспективи її отримати – про що свідчитимуть Ваші оцінки) Ви маєте значні шанси отримати високий відсоток стипендії на покриття коштів за навчання.

За  більш  детальною  інформацією  звертайтесь  до  офісу  організації  Американські  Ради  з міжнародної  освіти, координаторки стипендійної програми Американського університету в Болгарії Анастасії Сидорук  за  телефонами  у  Києві:  (044)  289-39-52 або e-mail: aubg@americancouncils.org.ua,  а  також  відвідайте  сторінку університету в  інтернеті: www.aubg.edu