Програма стажувань задля просування інновацій та підприємництва UBL PIE

Про програму

Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) – це програма для українських підприємців, які мають за мету розвиток сфер бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного зростання, технологій, тощо.

Програма UBL PIE передбачає стажування у США для бізнес-лідерів, організоване з метою набуття ними практичного досвіду завдяки проходженню індивідуального стажування в американській бізнес-структурі. Підбір такої структури відбуватиметься із урахуванням професійних інтересів та досвіду учасника. Це може бути приватний бізнес, корпорація, неприбуткова або міжнародна організація підтримки бізнесу, центр розвитку бізнесу при університеті, бізнес-акселератор чи інкубатор, урядовий офіс економічного розвитку, тощо. Один учасник проходитиме стажування в одному місці впродовж усієї програми.

Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, які зміцнять їхні лідерські та технічні можливості за допомогою інтерактивних та персоналізованих проектів, а також допоможуть побудувати тривалі професійні відносини між американцями та українцями, що поділяють спільний інтерес у сприянні економічному розвитку. Програма також включатиме в себе можливості для професійного розвитку, такі як воркшопи, лекції та ознайомчі візити до релевантних установ.

Щоб мати право участі у UBL PIE, кандидат повинен:

  • Бути громадянином України і на момент подання аплікаційної форми проживати у країні громадянства;
  • Бути не молодшим за 21 рік на момент подання заявки;
  • Вільно володіти англійською мовою;
  • Мати відповідний досвід роботи та спрямованість на продовження кар’єри  у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, соціальних мереж, регіонального економічного розвитку та/або технологій.

За умови успішного проходження конкурсного відбору на програму, усі витрати на участь, пов’язані з перебуванням, проживанням та стажуванням, покриває програма.

Більш детальну інформацію про правила подачі документів можна одержати за посиланням: https://ukrainianbusinessleaders.americancouncils.org/

Контактний email: ukraine-bl@americancouncils.org

За підтримки Уряд США
Аудиторія програми Професіонали у сфері підприємництва віком від 21 року
Умови участі Повне покриття програмних витрат