Події

Американські Ради оголошують доктора Девіда Паттона своїм наступним президентом та генеральним директором

Автор sitemanager | Серпень 21, 2019

ВАШИНГТОН – Американські Ради з міжнародної освіти та Наглядова Рада раді оголосити про призначення Девіда Паттона, доктора наук, третім президентом та генеральним директором неприбуткової організації із 45-ти річною історією. Доктор Паттон розпочав свою роботу на посаді президента 1 серпня 2019 року. Впродовж останніх п’яти місяців він обіймав посаду виконуючого обов’язки президента та генерального директора. Під керівництвом Доктора Паттона працюватимуть близько 500 працівників у 39 офісах у цілому світі, реалізовуючи майже 100 програм у 90 країнах. Це призначення відбулося у критичний момент, адже Американські ради саме завершують роботу у межах стратегічного плану до 2020 року та поновлюють свої зобов’язання щодо розвитку міжнародної освіти шляхом культурних, академічних та професійних обмінів, програм мовного занурення закордоном та професійного вдосконалення працівників.

З призначенням на посаду президента, зв’язок доктора Паттона з Американськими Радами здійснює повний цикл: у 1983 році д-р Паттон навчався закордоном за програмою Американських Рад з розширеного вивчення російської мови (RLASP) в Москві, Росія. Через десять років він приєднався до Американських Рад як штатний працівник московського офісу.

Впродовж наступних трьох десятиліть роботи в Американських Радах д-р Паттон присвятив свою кар’єру міжнародній освіті. Перш ніж стати віце-президентом з польових операцій у 2002 році, д-р Паттон провів 13 років на різних посадах в Євразії та Південно-Східній Європі. Робота віце-президентом у головному офісі Американських Рад у Вашингтоні, округ Колумбія, проклала йому шлях до посади виконавчого віце-президента у 2013 році. Як виконавчий віце-президент, д-р Паттон керував роботою 50 регіональних офісів у 15 країнах, а також вів широкий спектр програм у сфері вищої освіти в усьому світі. Окрім цього, він очолив напрямок в області розвитку, включно з недавнім поверненням організації до Узбекистану як першої зареєстрованої американської НУО у 2018 році. З 2012 року д-р Паттон також обіймав посаду президента Національної ради з питань євразійських та східноєвропейських досліджень (NCEEER) та був членом правління декількох академічних та професійних асоціацій.

“Наглядова Рада із задоволенням обрала Девіда на посаду нового президента та генерального директора Американських Рад, – сказав голова Ради Роберт Реа. – Девід щиро відданий місії співпраці з нашими донорами, партнерами та учасниками програм. Громада добре знає Девіда, а Рада має повну впевненість, що він допоможе Американським Радам підсилювати успіх і досягати наших стратегічних звершень. Ми з нетерпінням чекаємо на роботу з ним”.

Доктор Паттон разом із виконавчою командою докладатимуть зусиль для розширення співпраці з персоналом та партнерами в усьому світі, аби Американські Ради і надалі мали досконалу репутацію, яку організація здобула на сьогоднішній день.

“Я тісно співпрацювала з Девідом протягом останніх двох десятиліть і дуже поважаю чесність, яку він проявляє до колег на кожному рівні, а також його підхід до виконання своїх обов’язків з усвідомленням, глибокими знаннями та увагою до тонкощів роботи, – сказала виконавча віце-президентка Американських Ради пані Ліса Чоат. – Я можу з повною впевненістю сказати, що під керівництвом Девіда Американські Ради продовжуватимуть процвітати і надалі залишатимуться в авангарді розробників міжнародних освітніх програм”.
“З того часу, як я був студентом у 1983 і вивчав російську, до моєї ролі резидента-директора в Росії та Україні на час літніх місяців протягом навчання в докторантурі і мого теперішнього призначення, я відчуваю величезну повагу до Американських Рад як лідера у сфері програм вивчення мови та культурних обмінів в одних із найскладніших регіонів світу, – сказав доктор Паттон. – Я маю честь примножувати здобутки Американських Рад як президент та генеральний директор. Наша місія залишається найважливішою, оскільки ми працюємо над зміцненням зв’язків між націями та сприянням взаєморозумінню між громадянами через ініціативи, які підкріплюються нашим унікальним досвідом”.

До своєї ролі президента доктор Паттон привносить багатий науковий та посадовий досвід зі слов’янської лінгвістики, оволодіння другою мовою, культурного обміну та громадянської дипломатії в складних регіонах світу, з акцентом на країнах колишнього Радянського Союзу та Центральної Азії. Доктор Паттон здобув докторську ступінь зі слов’янських мов, літератур та лінгвістики в Державному університеті штату Огайо в 2000 році, та отримав ступінь бакалавра з російських студій в університеті Орегона в 1984 році.

 

Команда Американських Рад