Інфо

FLEX – Загальна інформація про тестування

Автор sitemanager | Серпень 22, 2019

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2021 року програма FLEX проводитиме тестування онлайн на 2022 – 2023 навчальний рік. Заявники, які відповідають вимогам програми,  можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

Конкурсний відбір проходить у три етапи з вересня по грудень в онлайн-форматі:

І тур – заповнення аплікаційної форми та написання трьох невеликих творів на задані теми англійською мовою протягом 10 днів з моменту подання заявки.

Аплікаційна форма доступна з 13 вересня по 15 жовтня 2021 року на сайті https://ais.americancouncils.org/flex

Перед заповненням анкети, будь ласка, перегляньте відео інструкцію.

ІІ тур – складання короткого письмового тесту з англійської мови.

ІІІ тур – заповнення анкети, написання творів англійською мовою, співбесіда з кожним учасником  та стандартизований тест з англійської мови. Учасники, що пройшли до 3-го туру, будуть запрошені до участі офісом Американських Рад у Києві.

Заключний етап

Після отримання анкет від учасників всі документи третього туру відсилаються до Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Після прийняття рішення комісією, Офіс Американських Рад в Вашингтоні, надає інформацію листом стосовно статусу учасника (фіналіст/альтернативний кандидат/відмова) через офіс Американських Рад в Києві.

Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні-травні наступного року. Наразі точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів невідома.

Після оголошення результатів учасники програми займаються підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Влітку фіналісти обов’язково проходять програму передвиїзної орієнтації. Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2022 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2023 року.